Komfort i bezpieczeństwo
dla Twojego Dziecka

O Topcom Kidzzz

 
TOPCOM to belgijska firma funkcjonująca na rynku telekomunikacyjnym całej Europy od 1991r. W tym czasie TOPCOM stał się jednym z największych producentów telefonów bezprzewodowych DECT, telefonów internetowych VoIP, produktów do tworzenia sieci komputerowych oraz krótkofalówek. 
 
W 2007r. firma podejmuje decyzję o wydzieleniu linii produktów w zależności od ich przeznaczenia. Powstają równolegle funkcjonujące marki wyróżniające się kolorystyką, opakowaniem i logotypem:
 
 
 
W 2007r. na międzynarodowych targach w KOLONII debiutują produkty marki TOPCOM KIDZZZ. TOPCOM KIDZZZ to linia produktowa dedykowana rodzicom w celu ułatwienia im codziennych obowiązków związanych z opieką nad małymi dziećmi i niemowlakami. Zgodnie z misją firmy wszystkie urządzenia są estetyczne i nowoczesne, a jednocześnie łatwe w instalacji i intuicyjne w obsłudze dla każdego użytkownika. 
 
 
TOPCOM gwarantuje wysoką jakość swoich produktów dzięki specjalistom i inżynierom zatrudnionym zarówno w belgijskiej siedzibie firmy jak i w chińskim oddziale zlokalizowanym nieopodal największych fabryk. Dodatkowo poza grupą własnych inspektorów jakości, obecnych podczas każdej produkcji dla TOPCOM’u, firma współpracuje przy każdej zewnętrznej inspekcji i testach jakości z niemiecką firmą certyfikującą TUV dokumentującą bezpieczeństwo i jakość produktów. 
 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty CE oraz spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
 
 
 
W 2011r. następuje zmiana logo i kolorystyki marki TOPCOM KIDZZZ.